У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ходорів:

Розклад поїздів по станції Ходорів включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Рахів, Ворохта, Львів, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Ходорів можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 19 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ходорів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ходорів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
236 Одеса Чернівці 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
149 Полтава Чернівці 07.52 2 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Ворохта 07.52 2 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 10.45 1 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 12.03 2 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 12.03 2 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 15.58 2 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 15.58 2 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 18.40 2 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Кременчук 18.40 2 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 18.40 3 хв  18.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Чернівці Одеса 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ходорів