У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ходорів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ходорів:

Розклад поїздів по станції Ходорів включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Рахів, Яремче, Чернівці, Миколаїв-Пас., Івано-Франківськ, в сумі зі станції Ходорів можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Чернівці - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 12 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ходорів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ходорів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
26 Одеса Рахів 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Яремче 04.14 2 хв  04.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 04.14 2 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 06.26 24 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 07.53 2 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 07.53 2 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Ворохта 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 08.14 2 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 10.03 3 хв  10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Чернівці Львів 10.50 1 хв  10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 12.05 2 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 12.05 2 хв  12.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 17.12 2 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 17.12 2 хв  17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 17.49 2 хв  17.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
130Л Ворохта Кременчук 18.20 3 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 18.20 3 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Івано-Франківськ Кременчук 18.20 3 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 18.20 3 хв  18.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Львів Чернівці 18.30 1 хв  18.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 18.24 9 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 18.24 9 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Яремче Одеса 19.00 2 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 19.00 2 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 19.00 2 хв  19.02 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Одеса 23.03 2 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ходорів