У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривин:

Розклад поїздів по станції Кривин включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Івано-Франківськ, Київ-Пас., Ковель, Ужгород, Чернігів, в сумі зі станції Кривин можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 58 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
43 Київ Івано-Франківськ 00.41 2 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 01.25 2 хв  01.27 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 02.56 2 хв  02.58 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 03.47 2 хв  03.49 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 03.57 2 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 03.59 2 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
078Ш Одеса Ковель 05.09 11 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 05.42 2 хв  05.44 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 06.32 2 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 08.18 2 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 10.17 2 хв  10.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 14.59 2 хв  15.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 14.59 2 хв  15.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.53 1 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 22.28 2 хв  22.30 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 23.56 2 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривин