У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривин:

Розклад поїздів по станції Кривин включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Івано-Франківськ, Ковель, Ужгород, Луцьк, в сумі зі станції Кривин можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
98 Ковель Київ 00.17 2 хв  00.19 Курсує щоденно - переглянути
43 Київ Івано-Франківськ 01.33 2 хв  01.35 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 03.05 2 хв  03.07 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 03.55 2 хв  03.57 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 04.00 2 хв  04.02 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 05.33 2 хв  05.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 06.18 2 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
124 Ужгород Київ 06.18 2 хв  06.20 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 12.55 1 хв  12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 14.59 2 хв  15.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 17.04 1 хв  17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.04 2 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 22.19 1 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 22.44 2 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 22.44 2 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 22.58 2 хв  23.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривин