У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів:

Актуальний розклад електричок по станції Квасилів містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квасилів з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель, Рівне, Шепетівка, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 36 хв до пункту призначення Рівне. Найближчі станції та зупинні пункти Басів Кут, Здолбунів-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квасилів відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луцьк - Здолбунів-Пас., Сарни - Здолбунів-Пас., Ковель - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6384-6383 Красне Здолбунів 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.38 1 хв  10.39 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 14.56 1 хв  14.57 Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 16.11 1 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 20.17 1 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.36 1 хв  20.37 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 22.35 1 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квасилів