У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ніжин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ніжин:

Розклад поїздів по станції Ніжин включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Суми, Фастів-1, Чернігів, Київ-Пас., в сумі зі станції Ніжин можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ніжин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ніжин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
45 Ужгород Харків 04.29 2 хв  04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 05.28 30 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 06.19 3 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 05.28 57 хв  06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
704 Чернігів Київ 08.38 3 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 08.57 2 хв  08.59 Курсує щоденно - переглянути
788 Шостка Київ 09.25 2 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
708 Київ Чернігів 09.36 2 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 10.07 2 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 11.35 5 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 13.23 2 хв  13.25 Курсує щоденно - переглянути
113 Харків Львів 14.06 2 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 15.00 2 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
780 Київ Суми 17.56 2 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
710 Чернігів Київ 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Київ Чернігів 18.43 2 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 19.14 3 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Київ 19.15 2 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 19.48 2 хв  19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 19.50 2 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 21.13 2 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 22.20 51 хв  23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 22.41 30 хв  23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ніжин