У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ніжин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ніжин:

Розклад поїздів по станції Ніжин включає в себе 39 поїздів за такими напрямками як Херсон, Одеса-Головна, Москва-Київська, Мінськ-Пас., Гродно, в сумі зі станції Ніжин можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 41 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 41 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ніжин.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ніжин, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
094Б Мінськ Херсон 00.18 2 хв  00.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 00.18 2 хв  00.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 00.38 2 хв  00.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 02.48 4 хв  02.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 03.49 2 хв  03.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 03.49 2 хв  03.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 04.44 2 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
260Л Ворохта Суми 06.05 2 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 08.08 15 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
704 Чернігів Київ 08.38 3 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
779ДО Суми Вінниця 08.41 1 хв  08.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 08.08 42 хв  08.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Київ Шостка 09.21 2 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
788 Шостка Київ 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
779 Суми Київ 11.02 2 хв  11.04 Курсує щоденно - переглянути
708 Київ Чернігів 11.22 2 хв  11.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Ш Івано-Франківськ Чернігів 11.22 2 хв  11.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Київ Шостка 12.12 2 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 12.09 15 хв  12.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 12.09 30 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 13.49 5 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 13.49 5 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
710 Чернігів Київ 14.17 2 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 14.23 45 хв  15.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 15.30 2 хв  15.32 Курсує щоденно - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 14.55 1 г 13 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
044К Чернігів Івано-Франківськ 16.08 2 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
786 Шостка Київ 16.10 4 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
788 Київ Шостка 18.10 2 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
780ДО Вінниця Суми 18.27 1 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
773 Шостка Київ 18.48 2 хв  18.50 Курсує щоденно - переглянути
702 Київ Чернігів 19.06 3 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 19.06 3 хв  19.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 19.38 10 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 20.40 2 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 20.40 2 хв  20.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 21.58 22 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 21.40 40 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 23.18 2 хв  23.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ніжин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ніжин