У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава-Киівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава-Киівська:

Розклад поїздів по станції Полтава-Киівська включає в себе 54 поїздів за такими напрямками як Хмельницький, Жмеринка-Пас., Київ-Пас., Попасна, Сватове, в сумі зі станції Полтава-Киівська можна виїхати за 19 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава-Киівська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава-Киівська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
138Д Лисичанськ Хмельницький 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 01.30 20 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Сватове 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 03.09 5 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 03.19 20 хв  03.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 03.34 20 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
020ДП Попасна Київ 03.37 20 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Сватове Київ 03.37 20 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 04.39 20 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 07.33 26 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 07.56 30 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
725О Харків Київ 08.51 2 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 08.33 21 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 09.21 2 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
722 Київ Полтава 09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
722 Київ Харків 09.58 2 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.13 3 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 10.30 3 хв  10.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 11.38 20 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 12.02 21 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 12.02 21 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О Харків Київ 14.44 2 хв  14.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 15.01 5 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
467 Харків Підзамче 15.40 20 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
593 Харків Полтава 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 16.29 20 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
015О Харків Рахів 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 18.52 29 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
594 Полтава Харків 19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 19.19 26 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 21.13 2 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 21.38 22 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 21.38 22 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 23.20 20 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава-Киівська