У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радивилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Радивилів:

Розклад поїздів по станції Радивилів включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Київ-Пас., Лисичанськ, Сватове, Ужгород, в сумі зі станції Радивилів можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Радивилів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Радивилів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
13 Київ Солотвино 00.12 2 хв  00.14 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 03.58 2 хв  04.00 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 04.09 2 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 04.09 2 хв  04.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 06.17 2 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 06.17 2 хв  06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 06.24 2 хв  06.26 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 06.38 18 хв  06.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 11.52 3 хв  11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 18.20 3 хв  18.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Радивилів