У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Шепетівка:

Розклад поїздів по станції Шепетівка включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Івано-Франківськ, Київ-Пас., Ковель, Чернівці, Ужгород, в сумі зі станції Шепетівка можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Шепетівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Шепетівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Шепетівка

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
43 Київ Івано-Франківськ 00.49 8 хв  00.57 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 01.05 2 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 02.30 2 хв  02.32 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 02.42 3 хв  02.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 02.42 3 хв  02.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 03.20 2 хв  03.22 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 03.35 Курсує щоденно - переглянути
43 Івано-Франківськ Київ 04.35 2 хв  04.37 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 06.57 2 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
124 Ужгород Київ 06.57 2 хв  06.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 10.40 2 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 12.26 2 хв  12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 15.40 2 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 17.31 2 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 18.31 12 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 21.38 4 хв  21.42 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 21.56 2 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 22.06 2 хв  22.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
886 Рівне Шепетівка 23.05 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 23.32 2 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 23.57 2 хв  23.59 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шепетівка(всі вокзали)