У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Козятин:

Розклад поїздів Дніпро Козятин на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Козятин найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.00, 18.10 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 00.17, 04.40, 05.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Козятин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Дніпро