У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Мукачево:

Розклад поїздів Дніпро Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Біла Церква, Львів, Стрий, Славське, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.39 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 09.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
004П Запоріжжя Ужгород 16.39
Дніпро-Головний
09.49
Мукачево
17 г 10 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Дніпро