З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Дніпро
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Дніпро:

Розклад поїздів Мукачево Дніпро на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Дніпро найчастіше зупиняються на станціях Свалява, Воловець, Славське, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.50 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 08.13 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Дніпро є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Дніпро складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Дніпро можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
003Л Ужгород Запоріжжя 14.50
Мукачево
08.13
Дніпро-Головний
17 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Дніпро можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Дніпро

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро — Мукачево