У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Роздільна:

Розклад поїздів Дніпро Роздільна на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.15, 18.18 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 12.20, 06.48 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Дніпро – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Дніпро - Роздільна можна від 314.61 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Дніпро