У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро-Головний - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро-Головний - Тернопіль:

Розклад поїздів Дніпро-Головний Тернопіль на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро-Головний Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Кам'янське-Пасажирське, Вінниця, Козятин-1, Хмельницький, Цвіткове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.26, 18.00, 22.51 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.01, 10.51, 15.19 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дніпро-Головний Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дніпро-Головний - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро-Головний - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро-Головний -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро-Головний — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Дніпро-Головний