У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Івано-Франківськ - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Івано-Франківськ Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Івано-Франківськ Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Галич, Ходорів, Львів, Красне, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.58 зі станції Івано-Франківськ, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 02.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Івано-Франківськ Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Івано-Франківськ - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144Л Ворохта Київ 16.58
Івано-Франківськ
02.26
Вінниця
9 г 28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Івано-Франківськ -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .