У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Херсон - Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Херсон - Миколаїв:

Розклад поїздів Херсон Миколаїв на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Херсон Миколаїв найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.00 зі станції Херсон, в кінцевий же пункт Миколаїв-Пас. прибувають вони відповідно о 19.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Херсон Миколаїв є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Херсон - Миколаїв складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Херсон - Миколаїв можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
101 Херсон Київ 18.00
Херсон
19.38
Миколаїв-Пас.
1 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Херсон -Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Херсон — Миколаїв

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Миколаїв — Херсон