З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Харків:

Розклад поїздів Ковель Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 32. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Харків найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Олевськ, Яреськи, Миргород, Лубни, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.14, 18.27 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.12, 14.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ковель - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 14.14
Ковель
12.12
Харків-Пас.
21 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Бахмут 18.27
Ковель
14.25
Харків-Пас.
19 г 58 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ковель