У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Харків:

Розклад поїздів Ковель Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Харків найчастіше зупиняються на станціях Маневичі, Дарниця, Богодухів, Кириківка, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.25, 23.15 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 19.25, 14.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
114 Львів Харків 22.25
Ковель
19.25
Харків-Пас.
21 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
94 Хелм Харків 23.15
Ковель
14.55
Харків-Пас.
15 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ковель