У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Харків:

Розклад поїздів Ковель Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Харків найчастіше зупиняються на станціях Рівне, Шепетівка, Бердичів, Київ-Пас., Миргород, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.10 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 13.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
94 Хелм Харків 23.10
Ковель
13.56
Харків-Пас.
14 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ковель