З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ковель - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів Ковель Коростень(всі вокзали) на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Коростень(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Маневичі, Чарторийськ, Вараш, Рафалівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.27, 20.10, 23.45 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 00.35, 03.54, 08.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Коростень(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель - Коростень(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ковель - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
142Ш Львів Бахмут 18.27
Ковель
00.35
Коростень
6 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 20.10
Ковель
03.54
Коростень
7 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
268Ш Ковель Київ 23.45
Ковель
08.16
Коростень
8 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень(всі вокзали) — Ковель