У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Лавочне
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Лавочне:

Розклад поїздів і електричок Львів - Лавочне на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вночі о 01 г 41 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 28 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 22 г 36 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Лавочне становить 3 г 14 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 36 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 51 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Лавочне курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Лавочне проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стрий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Лавочне, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Лавочне можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Лавочне

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Лавочне — Львів

За маршрутом Львів - Лавочне курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Лавочне Показати тільки електрички сполученням Львів - Лавочне