У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Харків:

Розклад поїздів Мукачево Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 36. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Харків найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Карпати, Конотоп, Коростень, Малин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.15, 14.59 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.41, 08.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Мукачево – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Мукачево - Харків можна від 301.53 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 12.15
Мукачево
12.41
Харків-Пас.
1 д 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 14.59
Мукачево
08.50
Харків-Пас.
17 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Мукачево