У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Харків:

Розклад поїздів Мукачево Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 36. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Харків найчастіше зупиняються на станціях Київ-Пас., Карпати, Конотоп, Малин, Святошин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.16, 14.50 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.13, 10.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.16
Мукачево
12.13
Харків-Пас.
22 г 57 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17 Ужгород Харків 14.50
Мукачево
10.01
Харків-Пас.
19 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Мукачево