У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Харків:

Розклад поїздів Мукачево Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 38. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Харків найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Бахмач-Пас., Коростень, Малин, Святошин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.53, 15.01 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.40, 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 12.53
Мукачево
12.40
Харків-Пас.
23 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17 Ужгород Харків 15.01
Мукачево
08.49
Харків-Пас.
17 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Мукачево