У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Мукачево - Полтава:

Розклад поїздів Мукачево Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Мукачево Полтава найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Шепетівка, Миргород, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.48 зі станції Мукачево, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Мукачево Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Мукачево - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Мукачево - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 11.48
Мукачево
08.46
Полтава-Киівська
20 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Мукачево -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Мукачево