З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Подільськ-Жм. - Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Подільськ-Жм. - Хмельницький:

Розклад поїздів Подільськ-Жм. Хмельницький на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Подільськ-Жм. Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Кодима, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Деражня, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.14, 19.39 зі станції Подільськ-Жм., в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 05.36, 00.23 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Подільськ-Жм. Хмельницький говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Подільськ-Жм. - Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Подільськ-Жм. - Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Подільськ-Жм. -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Подільськ-Жм. — Хмельницький

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хмельницький — Подільськ-Жм.