У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Тернопіль-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рахів - Тернопіль-Пас.:

Розклад поїздів Рахів Тернопіль-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Рахів Тернопіль-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Кваси, Ясіня, Ворохта, Татарів, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.54, 16.30 зі станції Рахів, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 19.47, 01.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рахів Тернопіль-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рахів - Тернопіль-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Рахів - Тернопіль-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рахів – Тернопіль-Пас. залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Рахів - Тернопіль-Пас. можна від 154.80 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
144 Рахів Суми 09.54
Рахів
19.47
Тернопіль-Пас.
9 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
01.53
Тернопіль-Пас.
9 г 23 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рахів -Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Тернопіль-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль-Пас. — Рахів