У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Дніпро-Головний
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Дніпро-Головний:

Розклад поїздів Роздільна Дніпро-Головний на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 37 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Дніпро-Головний найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04, 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Дніпро-Головний прибувають вони відповідно о 10.31, 11.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Дніпро-Головний є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Дніпро-Головний складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Дніпро-Головний можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Дніпро-Головний залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Роздільна - Дніпро-Головний можна від 282.96 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Дніпро-Головний

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпро-Головний — Роздільна