У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Верхівцеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна - Верхівцеве:

Розклад поїздів Роздільна Верхівцеве на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна Верхівцеве найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04, 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Верхівцеве прибувають вони відповідно о 08.57, 09.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна Верхівцеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна - Верхівцеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Верхівцеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна – Верхівцеве залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
192 Одеса Краматорськ 22.04
Роздільна-1
08.57
Верхівцеве
10 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
60 Одеса Харків 22.04
Роздільна-1
08.57
Верхівцеве
10 г 53 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 22.16
Роздільна-1
09.43
Верхівцеве
11 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
52 Одеса Запоріжжя 22.16
Роздільна-1
09.43
Верхівцеве
11 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Верхівцеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхівцеве — Роздільна