У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1 - Кам'янське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Роздільна-1 - Кам'янське:

Розклад поїздів Роздільна-1 Кам'янське на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Роздільна-1 Кам'янське найчастіше зупиняються на станціях Подільськ-Жм., Балта, Любашівка, Первомайськ-на-Бузі, Врадіївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.04, 22.16 зі станції Роздільна-1, в кінцевий же пункт Кам'янське-Пасажирське прибувають вони відповідно о 09.47, 10.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Роздільна-1 Кам'янське є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Роздільна-1 - Кам'янське складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Роздільна-1 - Кам'янське можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Роздільна-1 – Кам'янське залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Роздільна-1 -Кам'янське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна-1 — Кам'янське

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кам'янське — Роздільна-1