У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Мукачево:

Розклад поїздів Рожище Мукачево на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Львів, Свалява, Воловець, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.10 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 04.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Мукачево залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 17.10
Рожище
04.56
Мукачево
11 г 46 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Рожище