У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рожище - Радивилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Рожище - Радивилів:

Розклад поїздів Рожище Радивилів на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Рожище Радивилів найчастіше зупиняються на станціях Ківерці, Луцьк, Клевань, Рівне, Здолбунів-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.10 зі станції Рожище, в кінцевий же пункт Радивилів прибувають вони відповідно о 21.24 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Рожище Радивилів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Рожище - Радивилів складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Рожище - Радивилів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Рожище – Радивилів залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
368 Ковель Ужгород 17.10
Рожище
21.24
Радивилів
4 г 14 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Рожище -Радивилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рожище — Радивилів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радивилів — Рожище