У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Королеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Королеве:

Розклад поїздів Свалява Королеве на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Королеве найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Мукачево, Батьово, Косини, Берегове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.38, 06.07 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Королеве прибувають вони відповідно о 06.40, 09.14 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Королеве є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Королеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Свалява - Королеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Королеве залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 03.38
Свалява
06.40
Королеве
3 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Київ Солотвино 06.07
Свалява
09.14
Королеве
3 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Королеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Королеве — Свалява