У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Косини
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Косини:

Розклад поїздів Свалява Косини на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Косини найчастіше зупиняються на станціях Карпати, Мукачево, Батьово, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 03.38, 06.07 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Косини прибувають вони відповідно о 05.18, 07.52 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Косини є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Косини складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Свалява - Косини можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Косини залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 03.38
Свалява
05.18
Косини
1 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Київ Солотвино 06.07
Свалява
07.52
Косини
1 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Косини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Косини

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Косини — Свалява