У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Полтава-Киівська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Полтава-Киівська:

Розклад поїздів Свалява Полтава-Киівська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Полтава-Киівська найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.34 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 06.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Полтава-Киівська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Полтава-Киівська складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Полтава-Киівська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Полтава-Киівська залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Полтава-Киівська можна від 1.00 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 15.34
Свалява
06.21
Полтава-Киівська
14 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Полтава-Киівська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава-Киівська — Свалява