У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Шепетівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Шепетівка:

Розклад поїздів Свалява Шепетівка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Шепетівка найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13, 17.37 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Шепетівка прибувають вони відповідно о 22.27, 00.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Шепетівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Шепетівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Шепетівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Шепетівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
22.27
Шепетівка
9 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
39 Солотвино Запоріжжя 17.37
Свалява
00.29
Шепетівка
6 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
47 Ужгород Запоріжжя 17.37
Свалява
00.29
Шепетівка
6 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Шепетівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Шепетівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Шепетівка — Свалява