У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Славута-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Славута-1:

Розклад поїздів Свалява Славута-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Славута-1 найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Славута-1 прибувають вони відповідно о 21.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Славута-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Славута-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Славута-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Славута-1 залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
21.44
Славута-1
8 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Славута-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Славута-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Славута-1 — Свалява