У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Харків:

Розклад поїздів Ужгород Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 7 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Харків найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Воловець, Славське, Стрий, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.33, 21.00 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.41, 22.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
017ЛШ Ужгород Харків 13.33
Ужгород
08.41
Харків-Пас.
19 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
045Л Ужгород Лисичанськ 21.00
Ужгород
22.07
Харків-Пас.
1 д 1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ужгород