У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Харків:

Розклад поїздів Ужгород Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 35 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 38. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Харків найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Бахмач-Пас., Яблунець, Коростень, Малин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.50, 13.30 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.41, 08.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород - Харків можна від 324.30 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 10.50
Ужгород
12.41
Харків-Пас.
1 д 1 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 13.30
Ужгород
08.50
Харків-Пас.
19 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ужгород