У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Харків:

Розклад поїздів Ужгород Харків на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 39. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Харків найчастіше зупиняються на станціях Чоп, Бахмач-Пас., Яблунець, Коростень, Малин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.13, 13.25 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.13, 10.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 11.13
Ужгород
12.13
Харків-Пас.
1 д 1 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
17 Ужгород Харків 13.25
Ужгород
10.01
Харків-Пас.
20 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Ужгород