У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Полтава:

Розклад поїздів Ужгород Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 30. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Полтава найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Славута-1, Миргород, Лубни, Гребінка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 10.10 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 08.46 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 10.10
Ужгород
08.46
Полтава-Киівська
22 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Ужгород