У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Вінниця(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Вінниця(всі вокзали):

Розклад поїздів Ужгород Вінниця(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Вінниця(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Чоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.52, 18.00 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.19, 06.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Вінниця(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Вінниця(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Вінниця(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
081Л Ужгород Київ 15.52
Ужгород
04.19
Вінниця
12 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
207Л Ужгород Київ 18.00
Ужгород
06.23
Вінниця
12 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Вінниця(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Вінниця(всі вокзали) — Ужгород