З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Харків-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Харків-Пас.:

Розклад поїздів Воловець Харків-Пас. на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Харків-Пас. найчастіше зупиняються на станціях Славське, Львів, Київ-Пас., Стрий, Святошин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.51, 23.49 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 08.39, 22.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Харків-Пас. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Харків-Пас. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Харків-Пас. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
017ЛШ Ужгород Харків 15.51
Воловець
08.39
Харків-Пас.
16 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 23.49
Воловець
22.07
Харків-Пас.
22 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Харків-Пас.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків-Пас. — Воловець