У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Виноградів-Закарпатський - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Виноградів-Закарпатський - Знам'янка:

Розклад поїздів Виноградів-Закарпатський Знам'янка на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 45 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Виноградів-Закарпатський Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Берегове, Косини, Батьово, Мукачево, Карпати, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 14.30 зі станції Виноградів-Закарпатський, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 08.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Виноградів-Закарпатський Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Виноградів-Закарпатський - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Виноградів-Закарпатський - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Виноградів-Закарпатський – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 14.30
Виноградів-Закарпатський
08.15
Знам'янка-Пас.
17 г 45 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Виноградів-Закарпатський -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Виноградів-Закарпатський — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Виноградів-Закарпатський