У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Виноградів-Закарпатський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Виноградів-Закарпатський:

Розклад поїздів Знам'янка Виноградів-Закарпатський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Виноградів-Закарпатський найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Біла Церква, Бердичів, Львів, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 12.54 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Виноградів-Закарпатський прибувають вони відповідно о 06.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Виноградів-Закарпатський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Виноградів-Закарпатський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Виноградів-Закарпатський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Виноградів-Закарпатський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Виноградів-Закарпатський можна від 684.72 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 12.54
Знам'янка-Пас.
06.25
Виноградів-Закарпатський
17 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Виноградів-Закарпатський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Виноградів-Закарпатський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Виноградів-Закарпатський — Знам'янка