У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Косини
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Косини:

Розклад поїздів Запоріжжя Косини на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 2 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Косини найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Косини прибувають вони відповідно о 05.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Косини є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Косини складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Косини можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
05.22
Косини
22 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Косини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Косини

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Косини — Запоріжжя