У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Берегове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Берегове:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Берегове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 22 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Берегове найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Сколе, Батьово, Мукачево, Карпати, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Берегове прибувають вони відповідно о 05.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Берегове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Берегове складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Берегове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Берегове залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Берегове можна від 424.56 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
05.40
Берегове
22 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Берегове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Берегове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Берегове — Запоріжжя-1