У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Славгород-Південний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя-1 - Славгород-Південний:

Поточний розклад електричок Запоріжжя-1 - Славгород-Південний включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 31 хв зі станції Запоріжжя-1 і прибуває на станцію Славгород-Південний о 19 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 20 хв. Між станціями Запоріжжя-1 і Славгород-Південний цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Мотор(06.37), Вільнянськ(07.06), 1061 Км(07.43), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя-1 - Славгород-Південний, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя-1 Славгород-Південний ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя-1 - Славгород-Південний можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя-1 та Славгород-Південний – 49.5 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя-1 Славгород-Південний складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 06.31
Запоріжжя-1
07.51
Славгород-Південний
1 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.31
Запоріжжя-1
19.50
Славгород-Південний
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя-1 -Славгород-Південний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Славгород-Південний

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Славгород-Південний — Запоріжжя-1