У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.55, 18.00 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 05.27, 14.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 06.55
Запоріжжя-1
05.27
Ужгород
22 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
4 Запоріжжя Ужгород 18.00
Запоріжжя-1
14.44
Ужгород
20 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Запоріжжя-1