У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Виноградів-Закарпатський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Виноградів-Закарпатський:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Виноградів-Закарпатський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 23 г 5 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Виноградів-Закарпатський найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Славське, Косини, Батьово, Мукачево, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Виноградів-Закарпатський прибувають вони відповідно о 06.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Виноградів-Закарпатський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Виноградів-Закарпатський складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Виноградів-Закарпатський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Виноградів-Закарпатський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
06.25
Виноградів-Закарпатський
23 г 5 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Виноградів-Закарпатський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Виноградів-Закарпатський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Виноградів-Закарпатський — Запоріжжя-1