У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне - Синельникове-1
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Вантажне - Синельникове-1:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Синельникове-1 включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 48 хв зі станції Запоріжжя Вантажне і прибуває на станцію Синельникове-1 о 20 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6533-6534 сполученням Запоріжжя-2 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Запоріжжя Вантажне і Синельникове-1 цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Янцеве(06.57), 1063 Км(07.38), 1045 Км(08.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Синельникове-1, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Вантажне Синельникове-1 ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Вантажне - Синельникове-1 можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Вантажне та Синельникове-1 – 62.7 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Вантажне Синельникове-1 складає 32.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534 Запоріжжя Дніпро 06.48
Запоріжжя Вантажне
08.23
Синельникове-1
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131* Запоріжжя Дніпро 18.48
Запоріжжя Вантажне
20.20
Синельникове-1
1 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Вантажне -Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Вантажне — Синельникове-1

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Синельникове-1 — Запоріжжя Вантажне