У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Подільськ-Жм.
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Затишшя - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів і електричок Затишшя - Подільськ-Жм. на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Затишшя вранці о 08 г 48 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 49 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Затишшя о 21 г 02 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Затишшя до пункту прибуття Подільськ-Жм. становить 0 г 57 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 52 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 5 хв.
Деякі поїзди від станції Затишшя до станції Подільськ-Жм. курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Затишшя - Подільськ-Жм. проїжджають через такі станції і населені пункти як: Перехрестове.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Затишшя - Подільськ-Жм., показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Затишшя до станції Подільськ-Жм. можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 28.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Затишшя -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ-Жм. — Затишшя

За маршрутом Затишшя - Подільськ-Жм. курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Затишшя - Подільськ-Жм. Показати тільки електрички сполученням Затишшя - Подільськ-Жм.