У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Подільськ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Затишшя - Подільськ:

Розклад поїздів і електричок Затишшя - Подільськ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 4, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Затишшя вранці о 08 г 50 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 00 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Затишшя о 21 г 17 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Затишшя до пункту прибуття Подільськ становить 1 г 4 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 52 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 24 хв.
Деякі поїзди від станції Затишшя до станції Подільськ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Затишшя - Подільськ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Перехрестове.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Затишшя - Подільськ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Затишшя -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Подільськ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Подільськ — Затишшя

За маршрутом Затишшя - Подільськ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Затишшя - Подільськ Показати тільки електрички сполученням Затишшя - Подільськ