У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Затишшя - Роздільна-1
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Затишшя - Роздільна-1:

Розклад поїздів і електричок Затишшя - Роздільна-1 на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 6. Перший поїзд відправляється зі станції Затишшя вночі о 03 г 21 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 31 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Затишшя о 19 г 21 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Затишшя до пункту прибуття Роздільна-1 становить 1 г 1 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 50 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 28 хв.
Деякі поїзди від станції Затишшя до станції Роздільна-1 курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Затишшя - Роздільна-1 проїжджають через такі станції і населені пункти як: Торосове, Роздільна Сортувальна.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Затишшя - Роздільна-1, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Затишшя - Роздільна-1 можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Затишшя до станції Роздільна-1 можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 28.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Затишшя -Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Затишшя — Роздільна-1

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Роздільна-1 — Затишшя

За маршрутом Затишшя - Роздільна-1 курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Затишшя - Роздільна-1 Показати тільки електрички сполученням Затишшя - Роздільна-1