У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заворичі - Дарниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заворичі - Дарниця:

Поточний розклад електричок Заворичі - Дарниця включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 29 хв зі станції Заворичі і прибуває на станцію Дарниця о 15 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6913 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 5 хв. Між станціями Заворичі і Дарниця цей електропоїзд проїжджає 11 зупинок. Серед них Семиполки(09.43), Квітневий(10.15), Депо Дарниця(10.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заворичі - Дарниця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заворичі Дарниця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заворичі - Дарниця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Заворичі та Дарниця – 45.2 км. Ціна квитка на електричку Заворичі Дарниця складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заворичі -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заворичі — Дарниця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Дарниця — Заворичі