У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Заворичі - Київ-Деміївський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Заворичі - Київ-Деміївський:

Поточний розклад електричок Заворичі - Київ-Деміївський включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 09 хв зі станції Заворичі і прибуває на станцію Київ-Деміївський о 22 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6919 сполученням Ніжин - Київ-Волинський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Заворичі і Київ-Деміївський цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Семиполки(14.21), Квітневий(14.44), Депо Дарниця(15.08), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Заворичі - Київ-Деміївський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Заворичі Київ-Деміївський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Заворичі - Київ-Деміївський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Заворичі -Київ-Деміївський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Заворичі — Київ-Деміївський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ-Деміївський — Заворичі