У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зборів - Тернопіль
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Зборів - Тернопіль:

Розклад поїздів і електричок Зборів - Тернопіль на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Зборів вранці о 06 г 47 хв і прибуває на кінцеву станцію о 07 г 40 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Зборів о 23 г 17 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Зборів до пункту прибуття Тернопіль становить 0 г 46 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 33 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 57 хв.
Всі поїзди від станції Зборів до станції Тернопіль курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Зборів - Тернопіль проїжджають через такі станції і населені пункти як: Тустоголови, Цебрів, Біла.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Зборів - Тернопіль, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Зборів - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Зборів -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зборів — Тернопіль

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Тернопіль — Зборів

За маршрутом Зборів - Тернопіль курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Зборів - Тернопіль Показати тільки електрички сполученням Зборів - Тернопіль