У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Фастів-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Фастів-1:

Розклад поїздів Здолбунів Фастів-1 на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Фастів-1 найчастіше зупиняються на станціях Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.50 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Фастів-1 прибувають вони відповідно о 21.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Фастів-1 є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Фастів-1 складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Фастів-1 можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
756 Луцьк Київ 17.50
Здолбунів-Пас.
21.32
Фастів-1
3 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Фастів-1

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фастів-1 — Здолбунів